• BUKET KİMYA KOZMETİK GIDA İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ
  • Bizi Takip Edin :
  • +90 505 948 99 16
  • info@buketkimya.com.tr

Hakkımızda

Ürün Kategorileri

BUKET KİMYA KOZMETİK GIDA İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Hakkımızda

BUKET KİMYA KOZMETİK GIDA İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. sektörde 15 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikim ile Denizli’ de kurulmuştur. Firma, ulusal ve uluslararası talep ve istekleri profesyonel bir şekilde karşılamak ve aynı zamanda yeni ürünler geliştirerek dünyada yeni pazarları keşfetmek amacıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

BUKET KİMYA KOZMETİK GIDA İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ sektörde tüketici ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda uzun soluklu çalışmalar, yenilikçi ürünler ve AR & GE çalışmaları ile yüksek kalite standartlarında geniş ürün yelpazesiyle sektörde yerini almıştır. Firmamız, dünya markası olma yolunda ilerlerken kaliteden ödün vermeden en iyiyi müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir. Yurt içinde ve yurt dışında BUKET KİMYA KOZMETİK GIDA İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ., LUCE AND MAZZO markası ile kozmetik, kişisel bakım ürünleri ve KÖYLÜANA markası ile de doğal ve organik ürünleri müşterilerine sunan firma, sektörde emin adımlarla hedefine doğru ilerlemektedir.

Üretimin her şamasında insan sağlığına önem veren, çevreci olma özelliğini koruyan, zamanla gelişen ve değişen istek ve taleplere yeni çözümlerle cevap veren, müşteri memnuniyetinden asla vazgeçmeyen profesyonel ve uzman kadrosu ile müşteri odaklı hizmetlerine devam etmektedir.