• BUKET KİMYA KOZMETİK GIDA İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ
  • Bizi Takip Edin :
  • +90 505 948 99 16
  • info@buketkimya.com.tr

Fason Üretim

BUKET KİMYA KOZMETİK GIDA İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Fason üretim, temel anlamda, bir firmanın başka bir üretici firmaya kendi talepleri doğrultusunda ürün ürettirmesi demektir. Fason üretimde ürünün markası üretimi yaptıran firmaya ya da üreticiye ait olabilir. Aynı şekilde ürettirilecek ürünün pazarlanması taraflardan herhangi biri tarafından gerçekleştirilebilir.

Fason üretim sayesinde taraflar, profesyonelleştikleri alanlarda yoğunlaşıp, iş çerçeveleri dışındaki alanlara müdahale etme zorunluluğundan kurtulurlar. Üretim konusunda uzmanlaşmış üretici ve pazarlama, dağıtım konusunda uzmanlaşmış ürün sahibi, kendi uzmanlıklarını katarak ortak bir çalışma gerçekleştirir.

Buket Kimya Kozmetik olarak biz, fason kozmetik üretimi gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerinizin belirlenen teknik ve spesifik özelliklerine göre Ar-ge laboratuarımızda hazırlanan formülasyonlar GMP ve ISO Standartları dahilinde üretilerek bitmiş ürün halinde sizlere sunulmaktadır.

Üretim aşamalarında gerekli olan tüm testler ve Bakanlık izinleri firmamızın kontrolleri dahilinde yapılmaktadır. Kozmetik ürün grubu dahilinde, fason olarak üretebileceğimiz ürünler için firmamaız ile iletişime geçebilirisiniz. İletişim için tıklayınız.