• BUKET KİMYA KOZMETİK GIDA İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ
  • Bizi Takip Edin :
  • +90 505 948 99 16
  • info@buketkimya.com.tr

Yaşlanma Karşıtı Nektar Set

Ürün Kategorileri

BUKET KİMYA KOZMETİK GIDA İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Yaşlanma Karşıtı Nektar Set

50 ml krem ve 30 ml serumdan hazırlanan ikili set bir üründür. Botanik yaşlanma karşıtı krem ve serum set halinde hazırlanmıştır. Formülasyonu güçlü botanik içeriklerle hazırlanan yaşlanma karşıtı bakım krem ve serumudur.
Luce & Mazzo Anti Aging Nectar Krem ve Serum Set; Göz kapağı ödemi dahil yüz, boyun ve göz çevresindeki kırışıklıkları gidermeye, koyu halkaların ve güneş lekelerinin iyileşmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu nedenle hem serum hem de krem formunun beraber kullanılması tavsiye edilmektedir.
Formülün içerisinde bulunan peptit kompleksi ile ciltte oluşan koyu halkaların ve güneş lekelerinin yok olmasına yardımcı olur. At kestanesi, üzüm çekirdeği ve pirinç proteni ile ciltte oluşan ince çizgilerin oluşumunu azaltmaktadır. Daha önce oluşan ince çizgilerin 28 günde gözle görülür düzelmesine yardımcı olur. Formülasyonda kullanılan kolojen ile cildinizin ihtiyacı olan kolojen üretimini de desteklemektedir.
Formülasyonun içerisinde kullanılan gül uçucu yağı ve limon uçucu yağı ile cilt üzerinde botoks etkisi yaparak cildin hücre yenilemesine yardımcı olmaktadır.

Talep Formu